KAMBARIAI
Viešbutyje yra 7 dviviečiai kambariai, 3 iš jų yra su dvigulėmis lovomis ir 4 su atskiromis viengulėmis lovomis. Kambariuose yra dušo kabinos, kabelinė televizija, interneto ryšys, šaldytuvas bei vietinis telefonas. Šildymą kambariuose gyventojai gali reguliuoti patys. Apgyvendiname darbuotojus. Taikome nuolaidas. Priimame darbininkų grupes už sutartinę kainą. Gyvenantiems daugiau nei 1 parą taikome nuolaidas.
Registracija laikoma garantuota, jei ją atliekant pateikiami tinkami mokėjimo kortelės duomenys arba atliktas išankstinis apmokėjimas. Negarantuota rezervacija išsaugoma iki 18.00 val. atvykimo dieną. Atliekant rezervaciją iš mokėjimo kortelės išskaičiuojamas mokestis už vieną naktį. Garantuotą rezervaciją be papildomų mokesčių galima atšaukti  ne vėliau kaip likus 72 valandoms iki atvykimo dienos. Atšaukus rezervaciją vėliau, išankstinis apmokėjimas už pirmą naktį negrąžinamas.  Jei užsakymas garantuotas mokėjimo kortele, iš jos, laiku neinformavus apie užsakymo atšaukimą, bus išskaičiuotas mokestis už vieną naktį numeryje. 

Papildomos paslaugos:

  • Seifas pas administratorių;
  • Plaukų džiovintuvas;
  • Lygintuvas;
  • Lyginimo lenta;
  • Elektrinis virdulys;
  • Taksi iškvietimas;
  • Fakso bei kopijavimo paslaugos

 

Kambario tipas

1 žmogui


2 žmonėms

Dvivietis su atskiromis lovomis (Nr. 1,2,3)

30

 

 

49

Kambarys su dvigule lova  (Nr. 5,6,7)

35


49

Liuksas (Nr. 4)

45


55

Į kambario kainą įskaičiuoti pusryčiai.

Atsiskaityti galima mokėjimo kortelėmis VISA, VISA Electron, Master Card, Maestro, ego, grynaisiais bei pavedimu (mokant pavedimu būtinas garantinis raštas).

Atvykstant turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Atvykimo laikas nuo 14:00

Išvykimo laikas iki 12:00

1 kambarys

2 kambarys

3 kambarys


4 kambarys

5 kambarys

6 kambarys


7 kambarys

Sprendimas: Laisvas.lt