VIEŠBUTIS

Jaukūs, 3 žvaigždučių svečių namai "Pas Stefą" įsikūrę pačiame Telšių centre, ypač patogioje vietoje. Pro kambarių langus viešbučio svečiai gali gėrėtis Katedra ir nuostabiais vaizdais į Masčio ežerą. Dažni mūsų viešbučio svečiai - Lietuvos ir užsienio verslininkai, darbo reikalais keliaujantys žmonės.

Viešbutyje yra 7 šiuolaikiškai įrengti kambariai. Vienu metu galime priimti iki 14 žmonių. Personalas bendrauja rusų, anglų ir vokiečių kalbomis.

Kiekviename kambaryje yra: kabelinė televizija, kuri leis nenutolti nuo pasaulio aktualijų; interneto ryšys padės palaikyti ryšį su visu pasauliu; vietiniu telefonu svečiai gali susisiekti su administratoriumi; taip pat visuose kambariuose yra šaldytuvas bei dušo kambariai.

Viešbutyje įrengta autonominė šildymo sistema. Svečiai savo kambariuose temperatūrą gali reguliuoti patys. Svečiui pageidaujant, kiekviename kambaryje galime įjungti signalizaciją. Kieme yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Registracija laikoma garantuota, jei ją atliekant pateikiami tinkami mokėjimo kortelės duomenys arba atliktas išankstinis apmokėjimas. Negarantuota rezervacija išsaugoma iki 18.00 val. atvykimo dieną. Atliekant rezervaciją iš mokėjimo kortelės išskaičiuojamas mokestis už vieną naktį. Garantuotą rezervaciją be papildomų mokesčių galima atšaukti  ne vėliau kaip likus 72 valandoms iki atvykimo dienos. Atšaukus rezervaciją vėliau, išankstinis apmokėjimas už pirmą naktį negrąžinamas.  Jei užsakymas garantuotas mokėjimo kortele, iš jos, laiku neinformavus apie užsakymo atšaukimą, bus išskaičiuotas mokestis už vieną naktį numeryje.

011.jpg012.jpg

Sprendimas: Laisvas.lt